زمان عقربه اي

يكشنبه 18 بهمن 1394

اوقات شرعي

True

تصویر ها

نظرسنجی

اخبار

پیام تبریک مدیر منطقه نه عملیات انتقال گاز به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران 
به گزارش روابط عمومی منطقه نه عملیات انتقال گاز داودی نژاد مدیر منطقه در پیامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن سی و هفتمین بهار انقلاب همکاران را جهت حضور درراهپیمایی 22بهمن ترغیب کرد
....
افزایش 11.2 درصدی حجم گاز عبوری ازمنطقه 9 عملیات انتقال گاز 
حجم گاز عبوری ازمنطقه 9 عملیات انتقال گاز 11.2 درصد افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز و به نقل از داودی نژاد مدیر منطقه: حجم گاز عبوری که شامل مصارف صنعتی، نیروگاه ها، CGS شهری، مصارف سوخت تاسیسات، تخلیه خطوط لوله و حجم گاز انتقالی می باشد
....
مراسم روز جهانی ایدز در منطقه نه عملیات انتقال گاز برگزار گردید  
به گزارش روابط عمومی منطقه نه عملیات انتقال گاز و به نقل از سوادیان رئیس HSE پدافند غیر عامل این امور در راستای افزایش سطح معلومات کارکنان و نیز بمنظور فرهنگ سازی بهداشتی ، اقدام به برگزاری جلسه سخنرانی راههای پیشگیری بیماری ایدز نمود .
....
برگزاری دوره آموزشی بهداشت عمومی توسط منطقه نه عملیات انتقال گاز  
به گزارش روابط عمومی منطقه نه عملیات انتقال گاز و به نقل از سوادیان رئیس HSE پدافند غیر عامل این امور در راستای افزایش سطح معلومات و نیز آشنایی رانندگان خودرو های استجاری با اهمیت بهداشت عمومی به کمک واحدآموزش منطقه و پیمانکار مربوطه اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی با موضوع بهداشت عمومی نمود.
....
اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت انرژی توسط منطقه نه عملیات انتقال گاز  
با هدف بهبود مصرف انرژی و افزایش بهره وری ، گواهینامه استاندارد ایزو 50001 (مدیریت انرژی) نیز به گواهینامه های استاندارد منطقه نه عملیات انتقال گاز افزوده شد .
....
خانه | بازگشت |


Powered By Sigma ITID.