اخبار

انتقال ایمن و پایدار گاز باید همواره مورد نظر باشد 

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز؛ حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در حاشیه مانور افت فشار گاز ناشی از برودت هوا در منطقه 9 عملیات گاز حضور یافت. در این مانور شرایط مختلف افت فشار در فصل سرما تصویرسازی گردید و نیروهای مربوط با مرور وظایف، میزان آمادگی را برای مقابله با بحران های احتمالی افزایش دادند.

در حاشیه این بازدید ابتدا داودی نژاد مدیر منطقه 9؛ ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران؛ توضیحاتی راجع به شرایط خاص سه استان شمالی کشور ارائه نمود و افزود همکاران در نوار سبز شمالی ایران با رصد دقیق شرایط، در تمام مدت شبانه روز، انتقال گاز را زیر نظر دارند. داودی نژاد در پایان ضمن تشکر از همه کارکنان منطقه به همه مردم اطمینان داد، با خیال آسوده به استقبال زمستان سرد امسال بروند.

عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران نیز در ادامه ضمن تشکر از همه کارکان شرکت ملی گاز ایران، انتقال ایمن و پایدار گاز را از اهداف اصلی شرکت ملی برشمرد که هیچ گاه نباید مغفول ماند. ایشان در ادامه با بیان آن که کوچکترین اشتباهی می تواند همه زحمات شما را زیر سوال ببرد، کار در این حوزه را سخت، حساس و سنگین برشمرد و بیان داشت هنگامی که صنایع به موقع و به اندازه کافی از نعمت گاز بهره مند می شوند و از سویی دیگر شهروندان می توانند در زمستان سرد، خانه های خودشان را با همت و تلاش شما گرم نمایند، دل ما هم گرم شده و حلاوت تلاش های شما چشیده می شود.

عراقی در ادامه بیان داشت: پایداری شبکه انتقال گاز شمال کشور با بهره گیری از خطوط کمکی در استان های مازندران و گیلان در زمستان امسال افزایش می یابد. شبکه گاز شمال کشور با ایجاد ارتباز میان خطوط قبلی و اجرای خطوط لوله تقویتی جدید افزایش داده ایم تا شاهد افزایش پایداری انتقال گاز این مناطق باشیم. وی افزود راه حل هایی که مشکلات احتمالی را کاهش می داد پیاده کرده ایم تا در صورت وقوع شرایط خاص بتوانیم آن را به نحو مطلوب مدیریت کنیم.

 
1395/8/19 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 147104285
    تعداد بازدید این صفحه: 73789
    در امروز: 72881

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما