اخبار
اخبار

1397/12/18 شنبه

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز:

اجرای مانور آتش سوزی خط انتقال سرخس – رامسر در مراکز پرتراکم جمعیتی شهرستان نوشهر

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از اجرای مانور آتش سوزی خط انتقال سرخس – رامسر در مراکز پرتراکم جمعیتی شهرستان نوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات  انتقال گاز، رسول داودی نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به دستور مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران مبنی بر برگزاری مانور اطلاع رسانی خطرات خطوط انتقال گاز به مجاورین، مانور آتش سوزی خط انتقال گاز سرخس رامسر در مراکز پر تراکم جمعیتی شهرستان نوشهر با همکاری فرمانداری و سازمان های امدادرسان نوشهر برگزار شد.

وی در ادامه به هدف برگزاری این مانور اشاره کرد و افزود: هدف از برگزاری این مانور اطلاع رسانی خطرات موجود در خطوط انتقال گاز به ساکنان مجاور در این خطوط بوده تا با رعایت فاصله ایمن، علاوه بر حفظ جان و مال خود، از آسیب به سرمایه ملی جلوگیری شود.

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز با  بیان اینکه بر اساس سناریوی تنظیمی یک مورد آتش سوزی در خط انتقال سرخس رامسر در محدوده شهرستان نوشهر، توسط ساکنین محلی به آتش نشانی، هلال احمر و امداد گاز این شهرستان اعلام شد، خاطرنشان کرد: با حضور نهادهای امدادرسان اقدامات لازم به منظور کنترل آتش، انتقال مصدومان و کنترل افت فشار گاز صورت گرفته و با اطلاع رسانی از طریق امداد گاز نوشهر، تیم واکنش در شرایط اضطراری مرکز بهره برداری نور به محل اعزام و بازسازی محل حادثه در کمترین زمان ممکن انجام شد.


عكس هاي مرتبط :
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما