اخبار
اخبار

1398/4/1 شنبه

برگزاری ارزیابی روان‌شناختی شایستگی‌های مدیریت و رهبری در منطقه 9 عملیات انتقال گاز

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، جلسه افتتاحیه ارزیابی روان شناختی شایستگی های مدیریت و رهبری با حضور مدیر منطقه، معاونین، روسای واحدها و تیم ارزیاب در سالن کنفرانس ستاد برگزار شد.

رسول داودی نژاد در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به تیم ارزیابی و حاضرین در جلسه، با تاکید بر هماهنگی و همکاری با تیم ارزیاب، اظهار کرد: با توجه به تیم قوی و شناخته شده ای که در منطقه برای ارزیابی حضور دارند لذا همکاری لازم در این زمینه صورت گیرد.

وی در ادامه به سیل اخیر در شمال کشور اشاره کرد و افزود: با توجه به منطقه شمال و سیل خیز بودن آن همکاران ما از 27 اسفند درگیر پیامدهای سیل و در حال بازسازی وایمن سازی خطوط لوله و پایداری جریان گاز هستند.

مدیر منطقه همچنین در ادامه به آغاز عملیات بزرگ پروژه مینودشت توسط همکاران منطقه 9 اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به فشردگی و محدودیت زمانی و همچنین مشغله کاری زیاد در منطقه در ماه های اخیر آمادگی لازم برای همکاری با تیم ارزیاب را اعلام می کنم.

در ادامه تیم ارزیاب به بیان برنامه های ارزیابی پرداخت و سپس از آن ارزیابی به صورت رسمی آغاز شد.

لازم به ذکر است، ارزیابی روان شناختی شایستگی های مدیریت و رهبری به مدت دو روز در منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران برگزار شد.


عكس هاي مرتبط :
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما