1398/3/13 دوشنبه

بازدید مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از خط لوله 30 اینچ سرخس – نکا در رودخانه های مینودشت و فاضل آباد در استان گلستان و خط 42 اینچ دامغان - کیاسر - نکا

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، اسپن خط لوله 30 اینچ سرخس نکا در تقاطع با رودخانه مینودشت در استان گلستان در اثر سیلاب 28 اسفند سال 97 دچار آسیب شده بود با عملیات شمع کوبی توسط معاونت خطوط لوله منطقه 9 به طور موقت ایمن سازی شد.
همچنین سیل در رودخانه فاضل آباد این استان باعث ریزش جداره های دو طرف رودخانه و آب بردگی خط لوله 30 اینچ سرخس نکا در استان گلستان شد.
برای جلوگیری از این حادثه منطقه 9 عملیات، اقداماتی نظیر شمع کوبی و تغییر مسیر آب به یک طرف برای جلوگیری از ریزش دو طرف رودخانه و خطرات ناشی از سیلاب و انفجار در خط انجام داد.
سعید توکلی و هیات همراه با حضور در مسیر خط 30 اینچ سرخس نکا در رودخانه های مینودشت و فاضل آباد در استان گلستان از اقدامات منطقه 9 بازدید به عمل آوردند.
وی در این بازدید علاوه بر بررسی اثراب سیلاب ها بر روی خطوط لوله انتقال گاز، رهنمودها، تصمیمات و تدابیر لازم را برای جلوگیری و کنترل حوادث احتمالی و تحقق ماموریت سازمانی انتقال پاک ایمن و پایدار گاز طبیعی اتخاذ نمود.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، همچنین در مسیر خط 42 اینچ دامغان  کیاسر  نکا نیز از چند نقطه از این خط بازدید به عمل آورد. 

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما